Béčko po třech zápasech bez vítězství konečně zabralo. Na půdě Zbuzan vyhrálo ve 25. kole České fotbalové ligy 3:2. Po poločase vedlo díky brance Vojtěcha Hory a dvěma zásahům Daniela Haise o tři góly, a i když pak ve druhém dějství dva dostalo, dokázalo urvat všechny tři body.

Béčko odcestovalo na hřiště Zbuzan v rámci 25. kola České fotbalové ligy v bojovné náladě. Chtělo se odrazit od třech porážek v řadě proti Vltavínu, Povltavské FA a Viktorii Plzeň B. A to se povedlo náramně. Už v 6. minutě udeřily České Budějovice poprvé, premiérovým gólem v dresu B-tým se prezentoval Vojtěch Hora, který využil chyby brankáře Zbuzan a dopravil balon do odkryté branky.

Ještě veseleji z pohledu Jihočechů bylo ve 12. minutě. Daniel Hais zakončil z první rohový kop a navýšil vedení Dynama. Ten samý hráč, tedy Daniel Hais, se pak prosadil i o deset minut později. České Budějovice vedly ve 22. minutě 3:0 po tom, co balon z levé strany procedil útočník Dynama z bezprostřední blízkosti za záda bezmocného Kočího.

Do kabin odcházelo spokojenější Dynamo, hned start druhé půle ale naznačil, že to tak jednoduché ze ziskem tří bodů nebude. Šanci domácích v 55. minutě zlikvidoval brankář Andrew, na pokutový kop v 79. minutě už byl ale krátký. Na 1:3 z pohledu Zbuzan snížil Petr Hampl, který poslal míč do protipohybu brankáře. Petr Hampl se pak o pár minut později radoval znovu. V 81. minutě dorazil míč do sítě těsně před Andrewem a bylo to 2:3.

Tímto výsledkem ale naštěstí pro Dynamo souboj 25. kola skončil. Na jih Čech se tak tým vrací se všem třemi body.