Jeden jediný zápas chází B-týmu Dynama do konce sezony České fotbalové ligy. Na ten předposlední však družina kouče Žmolíka nebude vzpomínat v dobrém. Po úspěšné záchraně se České Budějovice vypravily ve 29. kole na hřiště Motorletu Praha, kde vysoko prohrály. Během posledních 30 minut zápasu dostalo Dynamo pět branek a celkově padlo 1:7.

S vidinou úspěšné záchrany se Dynamo vypravilo v předposledním zápase České fotbalové ligy na hřiště Motorletu Praha. Doufalo v úspěch, ten se ale bohužel nedostavil. Oba týmy, které spolu před vzájemným soubojem 29. kola sousedily v tabulce, od sebe po závěrečném hvizdu dělilo šest branek.

Dynamo poprvé inkasovalo ve 3. minutě, kdy se prosadil Michal Rataj, ve 28. minutě to bylo už 2:0 pro domácí tým, když se trefil Gillian. Ještě před koncem poločasu se Dynamu podařilo snížit. Ve 35. minutě prostřelil brankáře Motorletu Martin Prášek. Do kabin se šlo za stavu 2:1.

Druhý poločas začal opatrně, dlouho se nic nedělo, půl hodiny před koncem ale rozjel Motorlet show. Od 61. do 90. minuty se postupně radovali z gólu Chigozie, který nasázel hattrick, Šulc a Bernardo. Motorlet porazil Dynamo jasně 7:1.

Dušan Žmolík (trenér Dynama B): "Hrubky, které jsme v zápase vyrobily, nemohou být slučitelné s úspěšným zápasem. Do 70. minuty to byl z naší strany, co se týká držení míče, zápas ve kterém se projevila úleva ze záchrany v soutěži. Úleva na nás měla vliv nejen do ofenzivy, ale i do defenzivy, ve které jsme udělali spoustu laciných, trestuhodných chyb. Prohrát takovým rozdílem je velká ostuda. Prohru beru na sebe. Jako trenérovi se mi nepodařilo nastavit tým na důležitost zápasu, nepodařilo se mi tým nastavit na změny v sestavě a v neposlední řadě mi nevyšlo střídání v 70. minutě. Všichni z nás co jsme se tohoto zápasu účastnili, bychom si měli vzít ponaučení do další fotbalové kariéry. Připomněli jsme si podzimní část sezóny, kde jsme v každém zápase jednu dnešní hrubku vytvořili a stálo nás to spoustu dobrých výsledků. Dnes se to na nás sesypalo."