Juniorka Dynama si připsala veledůležité vítězství na hřišti v Českém Dubu proti rezervě Jablonce, kde tým Jiřího Lercha vyhrál 2:0. Jihočeši se dostali do vedení díky zakončení útočníka Adama Klavíka a druhý gól přidal na začátku druhé půle David Homoláč.

Fotbalisté juniorky Dynama začali na severu Čech velmi dobře a brzy se mohli dostat do vedení, když Peškar špatně rozehrál a Dynamo šlo do brejku. Svou šanci ale Jihočeši nevyužili a následovaly tak dvě dobré šance domácího Baumitu, Rudolf ani Kocourek své možnosti ale neproměnili. Na druhé straně hřiště byli daleko úspěšnější fotbalisté Dynama. Po hezké kombinaci zatáhl míč Rein, který zpětnou přihrávkou vyzval ke skórování Jasanského. Jeho jedovatou ránu vyrazil brankář Frydrych pouze k Adamu Klavíkovi, jehož dorážka skončila v síti - 0:1. Po vstřelené brance převzali hosté iniciativu a zaskočení domácí se dlouhé minuty nemohli dostat k ohrožení soupeřovy brány.

Dynamu vyšel také vstup do druhého poločasu. Hned v 53. minutě zastavil jen za cenu žluté karty akci Jihočechů Kuželka a překvapivý exekutor přímého kopu David Homoláč zamířil kolem zdi přesně k tyči  - 0:2. Překvapení mladíci Jablonce byli rázem na kolenou a třetí ránu z milosti jim mohl ve stoprocentní šanci zasadit Stráský, jenže nedal. Největší šanci Jablonce ve druhém poločase měl Rudolf, jenže zcela sám na malém vápně nedokázal poslat míč mezi tři tyče. Na straně Dynama se do zakončení dostali ještě Stráský, Rein a Timm, žádnou ze šancí ale již neproměnili a utkání tak skončilo vítězstvím českobudějovických mladíku 2:0.

Zdeněk Čadek (asistent trenéra): "Na severu Čech jsme odehráli velice dobrý zápas. Prakticky v celém průběhu utkání jsme byli lepším týmem a zcela po zásluze jsme tam vyhráli 2:0. Šancí ke skórování jsme měli daleko více, přesto jsme s tříbodovým ziskem maximálně spokojeni a věříme, že nám tato výhra hodně pomůže v boji o záchrau."