Poslední zápas před víkendovým startem ČFL fotbalistům rezervního týmu Dynama vyšel. V zápase na umělé trávě na Hluboké svěřenci Jiřího Juráska porazili účastníka MSFL 1.SC Znojmo 2:1, když se o obě branky postaral Radim Pouzar.

V prvním poločase utkání se Znojmem byli aktivnější fotbalisté Dynama, kteří si vytvořili několik náznaků šancí. Největší příležitosti si vytvářeli díky několika rohovým kopům, skórovat ale nedokázali. Dát gól mohli ale i hráči Znojma, když se centr Veselého otřel o břevno Pešuleho brány.

Druhý poločas byl ještě více fotbalovější a hrstka nejvěrnějších fanoušků se dočkala i branek. Po pohledné kombinaci se za hosty trefil čtvrt hodiny před koncem Lacko, jenž zužitkoval centr Podzemského. Ve zbytku zápasu ale Dynamo dokázalo vývoj zápasu dokonale obrátit. Oba góly vstřelil Radim Pouzar, jenž nejprve využil centru Nitrianského a následně Plichty.

Jiří Jurásek (trenér Dynama): "Soupeř byl velice kvalitní, takže nás pořádně prověřil. Škoda jen toho počasí, ale i na obtížném a kluzkém terénu se zásluhou obou mužstev hrál dobrý fotbal. V neděli začínáme třetí ligu na Žižkově s béčkem Viktorky, což je hodně silné mužstvo. Proto jsem možnost změřit síly s tak kvalitním soupeřem, jakým Znojmo bezesporu je, rozhodně uvítal."