B-tým Dynama ve 4. kole divizní skupiny A připsal na své konto dva body. V domácím utkání proti Senco Doubravka Jihočeši sice prohrávali, avšak po brance Ladislava Martana dotáhli zápas so výsledku 1:1 a bonusový bod si připsali díky vyhranému penaltovému rozstřelu.

Fotbalisté B-týmu Dynama měli pro zápas proti plzeňské Doubravce k dispozici jediného hráče A-týmu - Ladislava Martana. Utkání hrané za velkého horka začaly oba celky opatrně a v úvodu nebylo k vidění příliš velkých šancí. Jako první si velkou příležitost připsali hosté, když Fleissig ranou zastavila tyč za Lukschovou bránou. Když už se začínalo zdát, že první poločas branku nepřinese, prosadil se v úplném závěru Marek Patrovský a Doubravka vedla na jihu Čech 1:0.

Jihočeši ale rozhodně nesložili zbraně a druhý poločas patřil jim. V úvodu druhé půle šel sám na brankáře střídající Etemike, avšak gól z toho nebyl. Chvíli poté měli hosté svou poslední velkou šanci zápasu, kdy po zaváhání obrany vnikl do vápna opět Patrovský, ve své druhé velké šanci ale trefil také pouze tyč. Ve zbytku zápasu pak mělo velkou převahu už pouze Dynamo.

Tradiční rčení "Nedáš, dostaneš" potvrdil minutu po Patrovského tyči Ladislav Martan, který v 57. minutě po velmi pohledné akci Dynama technickou ranou z hranice vápna srovnal na 1:1! V dalším průběhu zápasu mělo Dynamo velkou územní převahu, avšak do gólových šancí se příliš nedostávalo. Rozhodnout tak museli pokutové kopy. Zatímco Jihočeši byli stoprocentní (trefili se Matoušek, Kalu, Martan, Kalousek i Tomek), za hosty ve druhé sérii vychytal Luksch Bartůňka a budějovický tým tak vyhrál rozstřel v poměru 5:3.