Fotbalisté rezervního týmu Dynama si v úterý odpoledne zahráli proti diviznímu Tatranu Prachatice. V modelovém zápase se v sestavě týmu objevili hráči, kteří nedostali příležitost ve víkendovém utkání České fotbalové ligy. V utkání, které skončilo nerozhodně 2:2, se poprvé po dlouhodobém zranění objevil i útočník ligového týmu Marek Plichta.

Utkání mělo ryze tréninkový charakter. Obě mužstva vyzkoušela hráče, kteří nemohli nastoupit o víkendu. Domácím chyběli Tobiáš, Kováčik, Frnoch a špílmachr
mužstva Babka, který tentokrát působil v roli pomezního rozhodčího. V dresu Dynama se poprvé po dlouhodobém zranění na hřišti objevil útočník Marek Plichta.

První branka padla ve 12. minutě, kdy rohový kop prováděl Beránek a ve vápně se nejlépe zorientoval obránce Bednár, který bombou vymetl šibenici. Ve 28. minutě se vyznamenal domácí brankář Dvořák, který zlikvidoval šanci Plichty. Druhá branka padla ve 41. minutě, po rohovém kopu Beránka na míč si naskočil obránce Koršala a nedal gólmanovi Vršeckému šanci.

Do druhého poločasu udělal hostující trenér Karel Musil několik změn a hosté zcela ovládli hru a v 52. minutě vystřelil z dvaceti metrů Rakovan a jeho bomba skončil a u tyče Hrubého branky, který nestačil reagovat. V 75. minutě perfektně přihrál Příhoda na levou stranu na Ondráška, který přesnou střelou k tyči vyrovnal.V poslední minutě mohli domácí skórovat, když po centru z levé strany Janouška se dostal do vyložené šance Soukup, ale svojí nezkušeností netrefil branku. Na tribuně utkání sledoval jeho otec Miroslav, který trénuje mužstvo Egypta do 21 let a nad neproměněnou šancí svého syna kroutil hlavou. Pro obě mužstva to byla výborná příprava na sobotní zápasy.