Poslední zápas před startem České fotbalové ligy fotbalisté rezervního týmu Dynama zvládli. Tým Jiřího Juráska si na Složiště pozval Tábor a výrazně posílená juniorka, kterou bedlivě sledoval také Pavel Tobiáš, zvítězila 4:1. Střelecky se prosadili Timm, Kaňák, Stráský a Klavík.

V prvním poločase přípravného zápasu mezi béčkem Dynama a nováčkem divize z Tábora byl k vidění velmi vyrovnaný fotbal s minimem šancí na obou stranách. Domácí fotbalisté měli sice trvalou územní převahu, do zakončení se ale příliš nedostávali. O úvodní branku zápasu se postaral ve 26. minutě Marián Timm a jednobrankovým rozdílem skončil také první poločas.

Ve druhém poločase trenér Lerch, který se ujal koučování nad tímto zápasem, zamíchal sestavou a na hřišti se začaly dít věci. Hned v úvodu druhé půle se do střelecké listiny zapsali v krátkém sledu Michal Kaňák a rekonvalescent Tomáš Stráský a bylo prakticky rozhodnuto. Necelých patnáct minut před koncem sice snížil na 3:1 Pěknic, avšak poslední slovo měli opět hráči Dynama, za které skóre uzavřel Adam Klavík.