Poslední zápas na domácím hřišti čekal ve 14. kole České fotbalové ligy béčko Dynama. Na Složiště přijel tentokrát Motorlet Praha, který podobně jako Dynamo neprožívá zrovna vydařenou sérii. A tak nakonec vypadal také výsledek. Týmy si po remíze 1:1 rozdělily body.

Poslední zápas na domácím hřišti v podzimní části sezony čekal v sobotu B-tým Dynama. Tomu se v posledních zápasech příliš nedařilo, v předešlém kole prohrál na hřišti béčka Bohemians 1905 těsně 0:1, o týden dříve ale na Složišti porazil Karlovy Vary. A právě na to si chtěli svěřenci kouče Dušana Žmolíka ve 14. kole České fotbalové ligy proti Motorletu Praha vzpomenout.

Skóre ale bohužel pro ně otevřel ve 13. minutě Michal Vaněk, který poslal do vedení hostující tým z Prahy. Výhoda ale netrvala dlouho. Přesněji dvě minuty, kdy rozvlnili síť domácí fotbalisté. Dynamo vyrovnalo zásluhou Štěpána Pineaua na 1:1. Dva góly v prvních patnácti minut naznačovaly, že souboj připraví fanouškům gólové hody. Jenomže to se nestalo.

Výsledkem 1:1 bitva 14. kola České fotbalové ligy skončila. Nic na tom nezměnila ani červená karta na domácí straně. Tu viděl v 88. minutě po druhé žluté kartě Tomáš Hák. Dynamo i bez něj výsledek ubránilo a s Motorletem Praha si rozdělilo body. Domácí se díky němu posunulo v neúplné tabulce směrem nahoru.