Rezervní tým Dynama České Budějovice nenavázal na výhru nad béčkem Mladé Boleslavi a v zápase 27. kola ČFL prohrál na hřišti Letohradu 1:3. Jihočeši odehráli s dvanáctým týmem tabulky vyrovnaný zápas a o výsledku nebylo rozhodnuto až do samého závěru. Jedinou branku Dynama vstřelil mladík Miroslav Kučera, za domácíc se do střelecké listiny zapsal Lubomír Myšák.

Zápas mezi domácím Letohradem a rezervním týmem Dynama začal kvůli dopravní zácpě, ve které Jihočeši uvízli, s patnáctiminutovým zpožděním. Hosté začali velmi aktivně a rychlými kombinacemi a narážečkami svého soupeře v úvodu zápasu přehrávali. V 15. minutě Adamec kolmou přihrávkou vysunul Rakovana, před kterým musel na poslední chvíli zasahovat brankář Kykal. O sedm minut později zahrozili také domácí, Čadova střela ale postrádala potřebnou přesnost. Letohrad postupem doby začínal přebírat otěže zápasu a po půl hodině hry nastřelil dokonce Kočí tyč! S blížícím se koncem poločasu si týmy vytvářely další šance. Když se ale v dobré pozici netrefil Adamec a následně na druhé straně Jihočechům dobře známý střelec Lubomír Myšák, zdálo se, že se do kabin půjde za stavu 0:0. V poslední minutě první půle ale David Stejskal zahrál roh přímo do brány ve změti těl se balon dostal na hranici šestnáctky, kde číhal střelec Michal Vaniš a tvrdou ranou i s pomocí teče otevřel skóre - 1:0.

Druhý poločas přinesl další zajímavé akce a také góly. Hned v 51. minutě zkoušel Myšák přelobovat Vršeckého, na mladého budějovického brankáře si ale nepřišel. Následně se na druhé straně zaskvěl Kykal, jenž excelentním zákrokem vychytal Adamce. V 53. minutě bylo ale přecijen vyrovnáno, když se lehkou tečí před domácím brankářem prosadil Miroslav Kučera. O deset minut později se za Vršeckým otřásalo břevno, když se míč na brankové konstrukci zastavil po hlavičce Myšáka. Následoval rychlý brejk Jihočechů, po kterém musel další gólovou střelu Kučery zneškodňovat brankář Kykal. Lubomír Myšák se ale gólu nakonec dočkal - v 73. minutě dostal přesnou přihrávku za obranu, následně udělal kličku Vršeckému a střelou do prázdné brány poslal domácí opět do vedení. Hned po rozehrávce na půlicí čáře mohlo být ale opět vyrovnáno. Do zakončení se totiž dostal Dobal a jeho střelu zastavila tyč Kykalovy brány. Třetí gól vstřelila domácí jedenáctka v 85. minutě. Po průniku Rompotla Myšák vrátil míč nabíhajícímu Davidu Stejskalovi a dlouho zraněný domácí hrač se po svém návratu do sestavy trefil dokonale do vzdálenější části branky.