Béčko Dynama vyhrálo na jaře čtvrtý ze šesti zápasů. V souboji 21. kola České fotbalové ligy přijela na Složiště pražská Admira, které před zápasem patřilo čtvrté místo. Dynamo ale po velice dobrém výkonu a dvou gólech Práška vyhrálo 2:1.

Béčko Dynama vstupovalo do zápasu 21. kola České fotbalové ligy plné sebevědomí. Vědělo totiž, že ho dělí tři body od vyrovnání bodového zisku z celé podzimní části sezony už po šestém jarním zápase. V prvním dějství příliš šancí na obou stranách k vidění nebylo, na otevření střeleckých stavidel se muselo dlouho čekat.

Po změně stran jako první zaútočila Admira, která s Dynamem na podzim remizovala a před zápasem jí patřilo čtvrté místo. Příležitost v 56. minutě zlikvidoval brankář Lerch. Na druhé straně už ale gólman o pár minut později z branky lovil. V 59. minutě přesně hlavičkoval po Krchově centru Martin Prášek a poslal domácí tým do vedení. Jenomže 1:0 vedlo Dynamo jen chvilku. V 60. minutě zužitkoval rohový kop na jedničku Miroslav Horák a znovu se začínalo od nuly.

Dynamo bylo odhodlané strhnout zápas na svou stranu. A přesně to se mu nakonec povedlo. Po odrazu se hnal sám na brankáře střídající Daniel Hais, předložil balon do velké šance Martinu Práškovi a ten se v 73. minutě nemýlil. Béčko už vedení udrželo a slavilo triumf 2:1. Ze zisku tří bodů se radovalo na jaře počtvrté.

Dušan Žmolík (trenér Dynama B): "Myslím si, že ten zápase se musel líbit všem. Byl to podobný zápas jako na podzim u nich, který skončil remízou. Hrál se dobrý, rychlý a agresivní fotbal na obě strany, my jsme to ale dneska naštěstí zvládli za tři body. Je to pro nás perfektní."