B-tým Dynama České Budějovice si v divizní soutěži připsal další výhru, když dokázal uspět na půdě Rokycan. Jihočeši odehráli málo vídanou přestřelku, ve které padlo sedm branek. Za Dynamo si připsal dva góly Brandner, po dvou gólových asistencích zaznamenali Kladrubský a Bečvář.

Do zápasu proti Rokycanům vstoupili fotbalisté Dynama raketově. Hned po třech minutách hry se dostali do vedení, když Jiří Kladrubský načechral balon na hlavu Patrika Brandnera, který na přední tyči zakončil přesně - 0:1. Domácí se ale nevzdali a další minuty přinesly málo vídanou gólovou přestřelku. Ve 22. minutě si mezi stopery seběhl Jan Procházka a z bezprostřední blízkosti hlavou překonal Daniela Kerla. Jihočeši ale odpověděli velmi rychle, když o šest minut později se po rohovém kopu Kladrubského prosadil také hlavou stoper Václav Bízek. Ve zbytku poločasu se hrál na velmi těžkém terénu vyrovnaný fotbal. Jihočeši měli sice balon častěji na kopačkách, do vyložených šancí se ale nedostávali.

Věci se ale začali dít po změně stran. Po úvodní desetiminutovce se prosadili domácí a byl to jmenovitě Lukáš Kramer, ke kterému propadl dlouhý nákop z hloubi pole a po střele z rohu malého vápna bylo srovnáno na 2:2. Hůře to s Dynamem vypadlo ještě o dvě minuty později, když po velké chybě v rozehrávce uzmul balon Daniel Koranda a po rychlém zakončení dokonal obrat v zápase. Jihočeši ale nesložili zbraně a k obratu zavelel Patrik Brandner, který převzal přesnou přihrávku od Bečváře, obešel brankáře a do prázdné brány srovnal na 3:3. Obrat pak dokonal v 83. minutě střídající Robin Polanský, který se trefil po další gólové přihrávce od Tadeáše Bečváře. Dramatický zápas plný gólů tak vyhrálo nakonec Dynamo v poměru 4:3!

Jindřich Tichai (trenér Dynama): „Na těžkém terénu, který nevyhovoval naší kombinační hře, jsme začali dobře a ve 3. minutě Brandner hlavou po přímém kopu Kladrubského otevřel skóre. Hra byla vyrovnaná, ale bez šancí. Pak domácí vyrovnali z nákopu a dobrém centru na volného Procházku. Ještě do půle znovu Kladrubský posadil z rohu míč na hlavu Bízka a vedli jsme 2:1. Po půli se obraz nezměnil, domácí ale dvěma góly otočili zápas. To samé se ale pak povedlo nám a vezeme si cenné tři body domů po výhře 4:3."