Neúspěšně vstoupil rezervní tým Dynama do nové sezony. Svěřenci trenéra Jindřicha Tichaie nestačili na západočeské Klatovy, kterým podlehli 1:2. O jedinou branku černobílých se postaral ve druhém poločase Robin Polanský.

Aktivně vstoupil rezervní tým Dynama do úvodního zápasu nového ročníku Divize A. Hned v prvních minutách si vypracoval vyložené šance, které však neskončily brankou. Domácí Klatovy dokázaly být produktivnější. Z první vážnější šance šly do vedení, když se trefil Michal Lukeš. Vyrovnat mohlo Dynamo ještě v prvním poločase, jenže Západočechy držel brankář Valeš.

Srovnání tak přišlo až na začátku druhé půle, kdy se trefil Robin Polanský a zúročil tak převahu hostů. Jihočeši mohli otočit vývoj utkání, ale jejich produktivita byla v sobotu žalostná. Klatovy dokázaly ze druhé střely na branku skórovat a zásluhou Michala Lukeše získaly všechny tři body.


Ohlasy trenérů

Jindřich Tichai (trenér Dynama B): „Herně jsme byli celý zapas lepší, ale neproměnili jsme šance. Jen v prvních deseti minutách jsme měli tři vyložené. Domácí hned z první akce v desáté minutě dali branku a nás čekalo dobývání. Neproměnili jsme další šance, a tak vyrovnání přišlo až na začátku druhé půle. Přehrávali jsme soupeře, vytvořili si šance, ale znovu je nevyužili. V sedmdesáté druhé minutě tak přišel trest. Ze druhé střely na branku domácí skórovali na 2:1 a i přes neustálý tlak jsme už nedokázali vyrovnat. Hráče je třeba pochválit za předvedený výkon, ale s proměňováním šancí máme problém."