Z Náchoda se vrací B-tým Dynama s bodem, k vítězství však chybělo opravdu málo. Tři body mohl do autobusu Jihočechů naložit Luboš Myšák, to by však musel v 87. minutě proměnit pokutový kop. Juniorka Českých Budějovic nastoupila v Náchodě s poměrně překvapivou sestavou a především v rozestavení 4-5-1. Premiéru v letošní sezóně si v dresu mladíků odbyl gólman Vít Pešula, na postu pravého obránce se překvapivě objevil Jan Pintér. Z A-týmu posílil juniorku pouze Jiří Hrbáč.
„Po celý průběh zápasu jsme soupeře téměř nepustili do žádné šance,“ prozradil po skončení zápasu asistent trenéra Ladislav Bernát. B-tým Dynama předváděl v Náchodě takticky vyzrálý výkon založený především na bezchybné defenzivě. Na vyložené šance skončilo utkání 2:1 ve prospěch Jihočechů. První velkou šanci ke skórování měl střídající Michal Skopalík. Po rohu ale z malého vápna přestřelil. V 87. minutě mělo Dynamo B výhodu pokutového kopu. K jeho exekuci se postavil nejzkušenější hráč rezervy Lubomír Myšák. Prozatím jediný střelec juniorky v této sezóně bohužel selhal. První a také poslední vážnější šanci domácích měl na svých kopačkách Hájek, když se řítil sám na bránu Českých Budějovic. Ani on se ale do střelecké listiny nezapsal.

Bernát Ladislav (asistent trenéra): "Jsme zklamaní. Byli jsme opravdu blízko výhře. I přesto bychom ale chtěli hráčet pochválit za předvedený výkon. Dá se říci, že splnili svůj úkol. Po špatném výkonu, který jsme předvedli v domácím zápase s Kolínem se kluci dokázali herně zvednout."