Velice rychle se ujal rezervní tým Dynama v Karlových Varech vedení. Ve 2. minutě zahrál ve vlastním pokutovém území rukou Jan Předota, za což jej odměnil sudí červenou kartou a následný pokutový kop proměnil Michal Mácha. Ještě v prvním poločase domácí srovnali skóre, když po faulu na Vaněčka proměnil pokutový kop Oslovič. Vítěznou branku vsítil, jak jinak než z penalty, krátce po začátku druhého poločasu opět Oslovič. V průběhu druhého poločasu byl ještě navíc po druhé žluté vyloučen budějovický Mácha a zbytek zápasu dohrávaly obě mužstva v deseti. Vybojovat juniorce Jihočechů remízu mohl těsně před koncem zápasu Vlastimil Švehla, jeho střelu stačil domácí brankář Četverík reflexivně zlikvidovat a postaral se tak o plný bodový zisk pro Karlovy Vary.
Vstup do zápasu s domácími Buldoky měla rezerva Dynama nad očekávání dobrý. Již ve 2. minutě zahrál ve vlastním pokutovém území rukou Jan Předota, za což byl odměněn červenou kartou a výhodu pokutového kopu využil Michal Mácha – 0:1. Rychlé vedení ale jakoby mladíky Budějovic až příliš uklidnilo a o vedení záhy přišli. V 18. minutě byl faulován domácí Vaněček a z pokutového kopu srovnal skóre Oslovič – 1:1. Domácí se mohli ujmout vedení po půl hodině hry, Geňo ale po rohovém kopu hlavičkoval přímo do brankáře Víta Pešuli.

Aktivní hra Buldoků i nadále slavila úspěch. Krátce po začátku druhého poločasu kopaly karlovarští fotbalisté další pokutový kop a jeho exekuce se podruhé v tomto zápase ujal Oslovič – 2:1. V 67. minutě se síly na hřišti vyrovnaly, Michal Mácha fauloval unikajícího Vaněčka, za což byl odměněn žlutou kartou a jelikož to byla už jeho druhá, musel z kola ven. Šanci na vstřelení gólu a vybojování alespoň bodu měl v 86. minutě Vlastimil Švehla, jeho střelu brankář Četverík reflexivně vyrazil a uhájil tak pro svůj tým cennou výhru.

Ladislav Bernát: (asistent trenéra a vedoucí mužstva) „Rychlým gólem jsme překvapili nejen soupeře, ale zároveň také sami sebe. Namísto abychom začali hrát a soupeře dorazili, tak jsme velice brzo za údajný faul Máchy a následné penaltě inkasovali vyrovnávající branku. Problémy nám dělal především Vaněček a právě opo faulu na něj jsme dostali ve druhém poločasu druhý gól, taktéž z penalty. Příliš nám nevyhovovala umělá tráva, na které byl soupeř lepší, pohyblivější a i v deseti hráčích aktivnější. Pro vývoj zápasu byla nejdůležitější vyrovnávající branka domácích.“