Se dvěma dorostenci v sestavě dohrávala rezerva Dynama utkání 18. kola v Liberci. Kombinovaná sestava nestačila na výrazně posílenou juniorku Liberce a prohrála 1:0. Soupeř byl především v prvním poločase jasně lepší. B-tým Dynama ještě navíc inkasoval nešťastnou branku, když Jakub Kafka nestačil na tečovanou střelu domácího Hamouze. Prohru v Liberci označil trenér Poštulka za zbytečnou. Jediným pozitivem zápasu tak zůstává fakt, že do zápasu naskočil po zranění Aleš Matoušek.
Pod Ještědem vypomáhal rezervě z pendlů pouze David Homoláč, ale jeho pomoc k zisku bodů nakonec nevedla. Liberecká rezerva nastoupila s devíti čerstvými mistry České republiky. Už to vypovídá o tom, jak byl zápas pro domácí důležitý.

Dynamo inkasovalo hned ve 13. minutě, když samostatnou akci zakončil tečovanou střelou Hamouz. V prvním poločase si juniorka Českých Budějovic nedokázala vypracovat žádnou gólovou šanci. Druhý poločas už vyšel rezervě Dynama o něco lépe. Hru dokázal náš B-tým vyrovnat, výsledek však ne.

Jan Poštulka: "Prohráli jsme celkem zbytečně. V prvním poločase byl soupeř jasně lepší. Inkasovali jsme nešťastný gól tečovanou střelou."