Zápas SK Dynamo - Pardubice

Jaromír Plocek (trenér Dynama): "K dalšímu domácímu utkání jsem, přivítali na domácím hřišti tým z Pardubic. Věděli jsme jak toto utkání je pro nás v kategorii U17 důležité, protože upřímně zatím jsou naše utkání jako na houpačce a chtěli jsem konečně po dlouhé době opět vyhrát a připsat si tři body do tabulky a odpíchnout se z postavení jaké jsme měli před tímto utkáním. Tým Pardubic, ale měl velmi dobré výsledky a hrál dobrý fotbal v předchozích utkáních a to samé se potvrdilo v sobotním utkání. Byli dobře organizovaný a na míči také silný. My jsme šli do utkání s tím, že nic jiného než výhru nebereme, protože ji potřebujeme do tabulky. Do utkání jsme vstoupili aktivně a chtěli jsem hrát vysoký presing a narušovat rozehrávku hostujícího celku. Utkání bylo hodně bojovné a bylo vidět v prvním poločase řada brankových příležitostí. Do poločasu jsme šli za stavu 0:0. Klukům v kabině jsme zdůrazňovali ať jsou trpělivý, že jedna šance se podaří proměnit a rozhodne toto utkání. Pardubice byli i nadále nebezpečným týmem,ale my jsme začali vypracovávat brankové příležitosti. Velké šance měli Kevin Strejček a Martin Červený. Vypadalo,že toto utkání skončí bez brankovou remízou. Po samostatné akci Davida Pravdy se podařilo vstřelit branku Janem Cardou a tím si připsat tři body do tabulky, které jsme si přáli před tímto utkáním."