Zápas Slovácko - SK Dynamo

Jaromír Plocek (trenér Dynama): "Další venkovní utkání jsme odehráli na hřišti Slovácka. Chtěl jsme navázat na naší zlepšenou hru a zlepšující výkony jak týmového herního výkonu, tak jednotlivců. Do utkání jsme vstoupili aktivně. Věděli jsme,že domácí tým je silný v kombinaci a proto jsme chtěli zahustiti střed hřiště. To se nám dařilo a z obraného bloku jsme vyráželi do rychlých protiútoků. Měli jsme náznaky dobrých příležitostí. Naše snaha byl hrát co nejvíce útočných akcí po stranách hřiště a to se nám v prvním poločase dařilo více po naší pravé straně. Do dobrých brankových situací se dostával Kevin Strejček a Martin Červený,ale bohužel nedošlo ke vstřelení branky. Do kabin v poločase jsme odcházeli za nerozhodného stavu 0:0. Ve druhém poločase jsme chtěli pokračovat ve stejné pojetí hry, jako v prvním poločase. Naše plány nám pokazila penalta domácího celku a její proměnění. Zákonitě musela přijít změna v našem rozestavení. Poslali jsme na hřiště útočné hráče, kteří měli být více aktivní do útočné fáze. Po neuhlídaném obraném rohovém kopu jsme inkasovali druhou branku, která rozhodla o výsledku tohoto utkání. Asi to bude pro někoho divné, co teď napíši, ale musíme kluky pochválit s kolegou za odpracované utkání a pojetí po taktické stránce. Výsledek pro nás není dobrý, ale těší nás pojetí hry našeho týmu, na kterém se dá stavět. Víme kde máme nedostatky a v čem nás tlačí bota. Je nám také jasné s kolegou, že by jsme měli mít více bodů v tabulce a být v tabulce na jiném umístění, než jsme teď. Další pozitivní věc je, že nám hráli toto utkání tři hráči ročníku 2002 a vůbec nezklamali a to je příslib do budoucna."