Zápas SK Dynamo - Karviná

Jaromír Plocek (trenér Dynama): "První domácí utkání bylo s týmem Karviné. Do utkání jsme nevstoupili špatně. Po několika náznacích našich příležitostí jsme obdrželi první branku z nedostoupení našeho obránce útočícího hráče. Pak jasně převzala převahu Karviná a začala nás přehrávat ve všech faktorech fotbalu. Naši hráči se nedokázali vyrovnat s jejich agresivitou, tlakem na hráče a presováním. Do poločasu jsme odcházeli za nepříznivého stavu 0:3. Do druhého poločasu jsme udělali několik změn, dali jsme to na dva klasické útočníky a mysleli jsme, že s utkáním ještě něco uděláme. Měli jsme dvě vyložené šance jak Janem Volfem a Martinem Červeným, kdyby se nám podařilo proměnit tyto šance, tak by výsledek vypadal přijatelněji. Ale pak po našich hrubých chybách jsme obdrželi další branky a tým Karviné u nás zaslouženě vyhrál a odváží si tři body z našeho hřiště."