Zápas Ostrava - SK Dynamo

Od úvodních minut se hrál velmi svižný fotbal a brzy byla k vidění i první branka, když se do střelecké listiny zapsal v 17. minutě domácí Fujdiar. Hned na začátku druhé půle to bylo 1:1, když v 47. minutě skóroval po centru Valachoviče hlavou střelec Vácha. Pak ale úřadovali domácí, kteří po dvou trefách Duhana a jednom zásahu Svědíka vedli v 70. minutě 4:1. Poslední slovo měl sice Wohlgemuthovu střelu tečující Valachovič, na přesvědčivou výhru Baníku to ale vliv již nemělo.

Pavel Tobiáš (trenér Č. Budějovic): Po utkání jsem hráče za výkon pochválil. Vstřelili jsme na hřišti silného soupeře dva góly, což by normálně mělo stačit ke zisku dvou bodů. Především ve druhém poločase, kdy hra obou celků gradovala, splňovalo střetnutí vše, co by měl fotbal pro diváky přinést. V utkání nám bohužel selhal brankář, který zavinil dva góly a musel být střídán. Chyběl nám také Karel Poborský, který by byl na tomhle dobrém terénu určitě hodně platný.