Zápas Liberec - SK Dynamo

V prvním poločase utkání v Liberci byli domácí fotbalisté lepším celkem a zcela po zásluze se díky Obajdinovi dostali do vedení. Jihočeši ale ve druhé části hry výrazně přidali a ve strhujícím zápase bylo ve druhé části hry k vidění hned pět gólů. Těsně před koncem zápasu vedli po trefách Přibyla, Váchy a Pěničky fotbalisté SK ČB již 3:2, ale v předposlední minutě vyrovnal na spravedlivých 3:3 Koller.

Pavel Tobiáš (trenér Č. Budějovic): V prvním poločase to nebyl z naší strany pěkný fotbal, domácí byli lepší a spravedlivě vedli. Po bouřce v kabině se hráči polepšili. Lepší fotbal jsem letos v lize ještě neviděl. Hra se přelévala ze strany na stranu, obě družstva zaslouží absolutorium. Remíza je spravedlivá, domácí potvrdili svou dobrou formu.