Zápas SK Dynamo - Žižkov

Tomu se říká fotbal. I takové titulky se objevovaly v tisku po zápase fotbalistů SK ČB s Žižkovem. Jihočeši dokonce v prvním poločase po velkém tlaku zaznamenali Váchou dvě branky, ani jedna ale nebyla kvůli ofsajdu uznána. Právě Karel Vácha nakonec rozhodl o výhře domácího celku. V samém závěru utkání se Poborský elegantně uvolnil kolem protihráče, levou nohou přeloboval brankáře Blažka a na zadní tyči hlavičkující Vácha zakončil - 1:0!

Pavel Tobiáš (trenér Č. Budějovic): Do utkání jsem šel s určitými obavami, protože soupeř má řadu hráčů zvučných jmen. Navíc jsme čtyřikrát po sobě neprohráli a to už pak to fotbalové štěstí vždycky odejde někam. Dneska odcházelo především v prvním poločase, kdy jsme měli několik šancí, které jsme ale nedokázali proměnit. Rozhodující gól jsme dali v 90. minutě a to je určitě šťastné, přesto si myslím, že naše vítězství je spravedlivé.