Zápas Synot - SK Dynamo

Již v 1. minutě mohl zchladit domácí Jun, který hlavičkoval těsně vedle pravé tyče Drobiszovy brány. Úvodní šance však Synot nezaskočila a už vzápětí servíroval první tutovku Kowalíkovi Polách. Synot byl aktivní i nadále a hlad po góle mohl ukojit ve 14. min. Meduna. Za minutu nato si Polách vysloužil potlesk za potvrzení fotbalového zákonu: Když nevíš co s míčem, tak vystřel. Seman v Budějovické bráně se musel hodně protahovat. Na druhé straně postrašil domácí fanoušky Lafata, jehož hlavička směřovala těsně mimo. První půlhodinu ukončil říznou střelou Vajda. Ve 34. min. zahrával Gerich rohový kop, Palinek vrátil míč hlavou před bránu, kde stál osamocený Polách. Hlavičkový billiard skončil v síti a Synot se radoval poprvé - 1:0. Za dvě minuty mohli hosté srovnat z podobné akce, jenže Sedláčkovi chyběl důraz. Ve 38. min. zatáhl míč po levé straně novic v domácím dresu Gerich, přízemním centrem našel Malára, který hlavičkoval tak šťastně, že nešťastník Konečný nasměroval míč do vlastní brány - 2:0. Do druhé půle provedl Tobiáš dvě změny, ale změnu vývoje utkání nezpůsobil. Hned z výkopu se po signálu dostal do střelecké pozice Kowalík, který však mířil nad. Vzápětí sice Lafata prověřil Drobiszovu pozornost, ale Synot třímal otěže utkání pevně v rukou. V 54. min. přiťukl Polách Kowalíkovi a ten bez přípravy protáhl Semana. Za další minutu se protáhl Gerich do šestnáctky, na jeho střílený centr však Malár nedosáhl. V 59. min. přišla pro Jihočechy třetí osudová rána. Plocek si vyšlápl na Malára a po druhé žluté kartě si šel vyzkoušet místní sprchy. Hosté jako by rezignovali a nezměnil na tom nic ani Svobodův pokus zaskočit Drobisze. V 73. min. přihrával do ohně agilní Gerich, míč se odrazil ke Kowalíkovi, ale tomu zmařil střelecký zápis bravurním zákrokem Seman.