České Budějovice v rámci 4. kola Chance Ligy zajížděly na hřiště Mladé Boleslavi, účastníka předkol v evropských pohárech. Strakovi svěřenci chtěli poprvé v sezoně bodovat, bohužel se jim to ale nepovedlo. Domácí celek po brankách Králika, Kušeje, Maška a Solomona zvítězil 4:0.

Dynamo do utkání vstoupilo sympaticky, hned ve 3. minutě utkání se ve středu hřiště k zakončení propracoval Suchan, jeho dělovka levačkou však letěla mimo Trmalovu branku. Do vedení šli ale domácí. Centr na Fulneka obrana Jihočechů odvrátila, míč se ale dostal k Martinu Králikovi a exbudějovický hráč krásnou střelou otevřel skóre, 0:1 z pohledu Dynama. O čtyři minuty později mohlo být srovnáno. Trummer podpořil útok a před vápnem předložil balon Tranziskovi, jehož technický pokus vytáhl Trmal konečky prstů na roh. Největší šance hostujícího týmu ale přišla ve 36. minutě. Ogiomadeho střela byla tečována jedním z domácích hráčů a balon se díky tomu dostal k Ondráškovi, jenž zblízka trefil tyč. Na konci prvního dějství své velké šance ještě měla také Boleslav, využít je ale nedokázala, a i proto se šlo do poločasové přestávky za stavu 1:0 pro domácí.

Čtyři minuty. Tolik uběhlo z druhého poločasu a domácí se Modrobílí se radovali podruhé. Ladra se ve vápně zmocnil balonu, našel na zadní tyči Vasila Kušeje a bylo to 2:0. Trenér Straka na výsledek zareagoval hned čtyřnásobným střídáním, třetí gól však přidali opět Holoubkovi svěřenci. Vydra potáhl balon středem hřiště a před pokutovým územím přihrál Lukáši Maškovi, který tvrdou ranou na přední tyč překonal gólmana Fendricha. Zajímavou možnost pak měli v 66. minutě i Jihočeši, po standardní situaci Havel výborně přeskočil obránce domácích a nasměroval balon na zadní tyč, u které však nikdo se zlatým dresem nestál. Další velkou šanci Českých Budějovic pak měl Osmančík, který si zaběhl za obranu domácího mančaftu a chtěl balon naservírovat do prázdné branky Adediranovi, skvělý obranný zákrok Králika však veškeré naděje zhatil. A tak se činili fotbalisté v modrých dresech. Mašek pasem vysunul Solomona Johna, který nezaváhal a upravil na konečných 4:0.

Trenér Dynama František Straka: ,,Jsme hodně zklamaní, jeli jsme sem s nadějí uhrát dobrý výsledek, to se nám ale bohužel nepovedlo. První poločas z naší strany ale nebyl špatný. Dostali jsme branku ze situace, které se dalo stoprocentně zabránit. Měli jsme tam navíc dobré momenty, které jsme mohli daleko lépe řešit. Vstřelili jsme tyč, a kdybychom z téhle šance skórovali, utkání mohlo být jiné. Ve druhém poločase jsme s tím chtěli něco udělat, otevřeli jsme to a Boleslav nás po opět našich hloupých chybách trestala. Musíme se tomu teď postavit čelem a jedeme dál."