Dostali ránu hned po výkopu a za celý zápas na ní nedokázali odpovědět. Českobudějovické Dynamo jelo do Zlína pro body, ale odváží si nejtěsnější možnou prohru. Stejně jako dokázali svěřenci kouče Cipra zaskočit minulý týden olomouckou Sigmu, povedlo se na Letné Moravanům doslova deklasovat svého soupeře. Hned v první minutě se totiž trefil Libor Žůrek. Hráči Dynama nedokázali překonat Víta Baránka a vrací se pod Černou věž bez bodu.
Zápas, do něhož nemohl zasáhnout zlínský Miloslav Penner, jenž je stále hráčem Dynama, začal pro Jihočechy snad nejhůře, jak mohl. Hned první útok domácích totiž skončil v síti Pavla Kučery. Zůbek přihrál Krausovi, který míč protlačil až na Libora Žůrka a ten svůj první kontakt s míčem přetavil v úvodní branku duelu. Hosté byli gólem notně zaskočeni a Zlínští hrozili hlavně po standardních situacích. Ve 21. minutě se po rohu dobře hrajícího Žůrka dostal k odraženému míči Zapletal, ale střela se mu moc nepovedla. První šance Dynama přišla v minutě 34. Černý centroval na Radzinevičiuse, jehož hlavičkový pokus mířil těsně mimo. Pět minut na to se znovu prosadila litevská akvizice v českobudějovickém útoku, ale na poslední chvíli zachránil domácí Vidlička. Do třetice se Radzinevičius probil do šestnáctky těsně před poločasem, ale jeho pobídku na malém vápně Marek Jungr zazdil. A protože chvilku před tím znovu neuspěla spolupráce Žůrek – Zapletal, šlo se do kabin za jednogólového vedení domácích.

Hned zkraje druhého poločasu začal kouč František Cipro posilovat ofenzívu. Za Vozábala přišel Adamec, pak se ještě na hřiště podíval Plichta a Mrkvička, ale ani to k ničemu nevedlo. Jednoznačně nejaktivnějším hráčem českobudějovického týmu byl Tomas Radzinevičius, ale na svůj gólový úspěch z prvního duelu této sezony navázat nedokázal. V 58. minutě připravil znovu šanci pro Junga, ale ten i napodruhé selhal. Jeho střelu skvěle vyrazil gólman Vít Baránek, jenž se stal hlavní postavou domácích. V 71. minutě se dostal do zakončení zlínský Martin Bača, ale z hranice šestnáctky zamířil nad. Ani ne minutu nato uviděl druhou žlutou kartu a musel předčasně do sprch. Přesilovka Jihočechů trvala ani ne tři minuty a do kabin odešel za faul na Šmahaje David Horejš. Jinak vcelku pohledné utkání narušila až poslední dvacetiminutovka, kdy se hra rozdrobila do mnoha faulů a nefotbalových situací. Domácí však už dokázali jednogólové vedení udržet a připsali si první vítězství v této sezoně.