Českobudějovické Dynamo v 6. kole Chance Ligy zajíždělo na hřiště pražské Dukly, kde poprvé v sezoně chtělo bodovat. Jihočeši si na Julisce vytvořili své šance, ovšem narozdíl od soupeře je nedokázali proměnit a tak tři body zůstávají v hlavním městě.

První větší šanci zápasu si dokázali vytvořit domácí. V sedmé minutě utkání se dostal k hlavičce Jakub Řezníček, avšak svým pokusem branku přestřelil. Dynamo si na svojí příležitost počkalo do dvaadvacáté minuty. Při rychlém protiútoku mohl zahrozit Ogiomade, ale na poslední chvíli mu dokázal balon vypíchnout ve skluzu Hašek. O tři minuty později však už přišla velká šance hostů. Sám před Hruškou se ocitl Adediran, ale v přímém souboji na brankáře Dukly nevyzrál. Tradiční nedáš - dostaneš se mohlo opět uplatnin o několik sekund později, na druhé straně hřiště propadl vápnem balon až ke Šebrlemu, jenž však orazítkoval pouze tyč. V sedmadvacáté minutě Trummer poslal zajímavý míč do vápna, Adediranovi chyběl kousek k tomu, aby doklepl míč do sítě.

První branky utkání se diváci na Julisce po necelé hodině hry. Dlouhý aut Hory se odrazil k nohám Štěpána Šebrleho, který pohotovou ranou překonal gólmana, 1:0 pro Duklu. Netrvalo dlouho a domácí šli do dvougólového vedení. Další Horův aut za sebe prodloužil tentokráte Kozma a připravený Muris Mešanović zvýšil na 2:0. Jedinečnou příležitost ke snížení měl na straně Jihočechů Adediran, ten se ale dostal velmi blízko k Hruškovi, ten ho ale podruhé v zápase skvěle vychytal. Své vítězství mohla Dukla definitivně stvrdit v 82. minutě, když Ambler poslal skvělou přihrávku na Řezníčka, ten ale ve skluzu zakončil mimo branku. A tak mohlo přijít ještě závěrečné drama, v 89. minutě se po centru do šestnáctky k zakončení dostal hostující Ondrášek, Hruška se ale opět vyznamenal. V nastaveném čase druhého poločasu Špatenka přihrál ještě lépe postavenému Martinu Amblerovi a ten levačkou z levé strany nedal Fendrichovi šanci. České Budějovice tak na půdě pražské Dukly padly 0:3.