Zápas Brno - SK Dynamo

Ani jednobrankový náskok soupeře a početní oslabení o vyloučeného Poborského nezlomilo fotbalisty SK ČB, kterým se nakonec podařilo v Brně vybojovat remízu 1:1. V 31. minutě se do vedení dostali domácí, když Valachovičův odkop mířil přímo k volnému Kobylkovi, který zamířil přesně. V 63. minutě byl navíc po druhé žluté kartě za zakopnutí míče vyloučen Poborský a s Jihočechy to nevypadalo dobře. Hned o čtyři minuty později ale Povišerovu ránu vyrazil Vlasák pouze ke Karlu Váchovi, který vyrovnal na konečných 1:1.

Pavel Tobiáš (trenér Č. Budějovic): Půlhodinu jsme soupeře nepustili k naší brance. Je pro mne trochu záhadou, že po obdržené brance začnou naši hráči zmatkovat. Kdyby byl soupeř vyzrálejší, tak nás po vstřelené brance dorazil. Jsem proto rád, že se nám podařilo v početním oslabení vyrovnat.