Zápas SK Dynamo - Sparta

Fotbalisté SK ČB prohráli se Spartou důležitý souboj v boji o pohárovou Evropu a v tabulce klesli již na pátou příčku. Jihočeši se museli obejít bez Poborského s Povišerem, Spartě chyběli stopeři Novotný a Chovanec. V úvodu zápasu byli lepším týmem domácí a hned v 9. minutě se měnilo skóre, když Žák přiťukl balon Kaizarovi, který tvrdou ranou propálil vše, co mu stálo v cestě - 1:0.

Hosté ale v průběhu hry obraz hry výrazně měnili a ve druhém poločase bylo na hřišti už jen jedno mužstvo. Po hodině hry bombou zpoza vápna vyrovnal Nedvěd a tentýž hráč pak o tři minuty později dokonal i obrat v zápase - 1:2. Ve zbytku zápasu si pak hosté vedení zkušeně pohlídali a odvezli si z jihu Čech oba body.

Pavel Tobiáš (trenér Č. Budějovic): První domácí prohra, a to ještě se Spartou není bombou. Jsem však zklamán, protože jsme chtěli remízu, a kdybychom hráli disciplinovaněji, tak jsme ji mohli skutečně uhrát.