Zápas SK Dynamo - Plzeň

Ve třetím jarním kole I. ligy fotbalisté SK ČB za vyloženě zimních podmínek nezopakovali vynikající výkon z utkání proti Spartě a hráli s Plzní nerozhodně 2:2. Domácí se hned v 11. minutě ujali vedení díky brance Saidla, avšak největší kaňkou zápasu pak bylo po půlhodině hry zranění stopera Wohlgemutha, který musel střídat. Na začátku druhého poločasu dokázali hosté dokonce po standardních situacích vývoj zápasu obrátit, na konečných 2:2, ale vyrovnal kanonýr Karel Vácha.

Pavel Tobiáš (trenér Č. Budějovic): Ze tří utkání, které jsme letos v lize hráli, byl dnes nejlepší terén. Bohužel ale náš výkon byl naopak nejslabší. Zranění Wohlgemutha naší hru hodně oblivnilo. Oba góly jsme dostali po standardkách a tam nám Máca hodně chyběl.