Zápas SK Dynamo B - Písek

Radim Pouzar (trenér Dynama): "V utkání proti vedoucímu Písku jsme chtěli navázat na výborný výkon z minulého zápasu. Hned v 6. minutě jsme se dostali do vedení po trestném kopu Dominika Hrice. Soupeři se podařilo za pět minut vyrovnat z pokutového kopu. Poté nás soupeř přehrával, hlavně díky většímu pohybu a dostával se i do šancí, které ale gólem neskončily. Do druhého poločasu jsme udělali tři změny v sestavě a dokázali soupeře přehrávat a vyústěním byl faul na Řehoře v pokutovém území. Dominik Hric proměnil penaltu a vedli jsme 2:1. Po vstřelené brance jsme přestali hrát a soupeř dokázal za tři minuty vyrovnat a devět minut před koncem po odraženém míči se pěknou střelou trefil hostující kapitán a Písek se dostal do vedení. Závěr si soupeř pohlídal hrou na naší polovině a zaslouženě zvítězil. Nám se bohužel dnes moc nedařilo, hlavně v zaloze nás soupeř jednoznačně přehrál."