Zápas SK Dynamo - Olomouc

Líbivý fotbal se v Budějovicích začal hrát až po přestávce, když si hráči zvykli na mokrý trávník a míč, který jim často odskakoval od nohy. Prokřehlé diváky ale zahřál poprvé až ve 42. minutě Sedláček, který z trestného kopu šikovně obstřelil zeď 1:0. Divákům tuhla krev nejenom kvůli počasí, ale i po střele Kováče, kterou musel hasit Penner, ale i po břevnu Špiláčka a další bombě Reitera. Hosté byli aktivnější a v 7. minutě kopali pět rohů za sebou. Jihočeši odpověděli Latkovou hlavičkou, se kterou si zkušený Vaniak poradil. Také do druhé půle vlétli hosté rychleji a hned po zapískání rozhodčího Dvořáčka vyrovnali. Tempo hry se stále zvyšovalo a domácí diváky zahřáli svými brankami Lafata s Plockem. Nevzdávala se ani Olomouc, takže nakonec bylo na co se dívat a fanoušci museli odcházet ze stadiónu spokojeni.