Zápas SK Dynamo B - Plzeň B

Tomáš Maruška (trenér Dynama): "Dnes musím klukům za odvedený výkon poděkovat. Především v prvním poločase jsme soupeře přehráli svým důrazem, chutí do útočné fáze celého mužstva a zašlouženě vedli 2:0 a dále neproměnily další velké braknové příležitosti. V druhém poločase soupeř hru vyrovnal, ale do žádných šancí se nedostal. Až v závěru, kdy nás podržel brankář a v nastavení Plzeň výsledek částečně korigovala. Hráči si v tomto utkání sáhli na dno svých sil, protože jsme na lavičce měli pouze 2 hráče na střídání, o to víc je výhra musí těšit a věřím, že si uvědomí, že bez nasazení a snahy na 100% se hrát nedá. V týdnu nás čeká přátelské utkání, ve kterém se saměříme na práci defenzivi a pevně věřím, že hráči předvedou stejnou touhu po vítězství také v příštím mistrovském utkání."