Zápas SK Dynamo B - Plzeň B

Jiří Vlček (trenér Dynama): "Utkání s tradičním soupeřem potvrdilo fakt, že se nám v domácím prostředí daří mnohem méně než v utkáních na hřištích soupeřů. Do zápasu jsme sice vstoupili aktivně a již v šesté minutě jsme šli do vedení, když spolupráci Koutného s Kapiasem zúročil hlavou Repa. Bohužel jsme se z vedení dlouho neradovali. Vágner prohrál hlavu se Šlajzem a křižující Dvořák dával hlavou malou domů, balon byl však příliš krátký a Šíša pohodlně vyrovnal. Ve čtyřicáté minutě přišla naše další chyba v bránění a Hamerník nás trestal podruhé. Plzeň byla pohyblivější, vysocí útočníci vyhrávali většinu hlavičkových soubojů, vepředu se nedařilo ani jednomu útočníkovi a Plzeň byla na koni. Naštěstí pro nás minutu před odchodem do kabin stoper Plzně Štefl prošlápl pronikajícího Repu a sám postižený z nařízeného pokutového kopu vyrovnal na 2:2.
I ve druhém poločase měli navrch spíše obrany a tak utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů."