Zápas Pardubice - SK Dynamo B

Jiří Vlček (trenér Dynama): "Domácí měli před dnešním zápasem zisk 12 bodů, které získali pouze v zápasech doma. Po vyrovnaném úvodu začal úřadovat rozhodčí. Nejprve neodpískal jasnou ruku domácího obránce v pokutovém území, potom běžný souboj Dvořáka se Sklenářem jako faul a z nařízeného pokutového kopu otevřel skóre zápasu Jeřábek - 1:0. Než jsme se vzpamatovali potrestali nás domácí Melechovským podruhé. Naštestí pro nás, tento výpadek trval chvíli a naopak jsme se do hry dostali my. Ve třicáté minutě Macek našel Tlapáka, ten se uvolnil přes svého strážce, našel dlouhým míčem na zadní tyči nabíhajícího Němce a jeho přesná hlava přinesla snížení na 2:1.
Tentýž hráč trefil v úvodu druhého poločasu břevno domácí branky. Měli jsme výraznou převahu, vypracovali jsme si i šance, které domácí obrana musela dvakrát řešit v pokutovém území rukou, píšťalka sudího Hocka však nezazněla.. V osmdesáté minutě spravedlnost přišla, to na trestný kop Koutného si nejvýše vyskočil Dvořák, nedal brankaři Kubíkovi šanci a vyrovnal na 2:2. Pět minut před koncem se naopak zaskvěl Hulík, když zneškodnil střelu Brychty. Nakonec utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů, se kterou jsme byli spokojeni všichni."