Zápas SK Dynamo B - Teplice B

Jiří Vlček (trenér Dynama): "Teplice jsme již dva roky neporazili a ani v tomto zápase jsme to nedokázali. Přitom jsme měli většinu zápasu hru ve své moci, ale co je platná převaha, když nedokážeme proměnit ani ty nejvyloženější šance. Hned v první minutě šel Novák sám na brankaře Teplic, nepochopitelně váhal se zakončením a dobíhající obránce mu nakonec míč ukopl.Vzápětí chyboval Holub, který nechal odcentrovat míč do našeho pokutového území a dobíhající Sajtl si dal vlastní gól. Tlačili jsme dál, ale Němec se netrefil dvakrát z metru, a tak nás Teplice potrestaly podruhé. Chyba Holuba a výborný Moulis s pomocí tyče zvýšil na 0:2.
Změny do druhého poločasu přinesly ještě větší náš tlak, ale trefit branku Teplic dokázal jenom v 70. minutě střídající Král. V době našeho největšího tlaku přišla chyba Posingera, Varyš musel chytat míč mimo pokutové území, byl vyloučen, a tak Teplice zápas v pohodě dohrály.."