Zápas Slavia Praha B - SK Dynamo B

Jiří Vlček (trenér Dynama): "V odloženém utkání ČLSD jsme konečně zopakovali výkon z přípravných zápasů a získali zaslouženě tři body. Slavia až do tohoto zápasu neztratila ani bod a úvod utkání přinesl také její tlak. Šok pro ní však přinesla šestá minuta zápasu kdy po úniku Sajtla Vokatý obcházel stopera Vodrhánka, který zastavil míč rukou a z nařízeného pokutového kopu dal na 0:1 Repa. To byl pro domácí šok, naopak my jsme začli hrát. V 10. minutě mohl zvýšit Koutný, jeho rána šla však těsně vedle Mejzrovy branky. Stejně tak Dvořák po rohovém kopu Repy. Další únik Sajtla a jeho přihrávku do pokutového území domácích zužitkoval Koutný a zvýšil na 0:2 ve 20. minutě. Sajtl, nejlepší hráč zápasu, ve 40. minutě obral ve vápně o míč Grohoře nahrál Němcovi který zvýšil na 0:3.

Slavia přeskupila do druhého poločasu sestavu a vytvářela si místy drtivý tlak, kterému jsme však čelili až do 70. minuty, kdy po chybě ve středu obrany snížil střídající Paprčiak na 1:3. O pět minut později nám vyšel presink, Koutný obral o míč Pospíšila a po spolupráci s Kapiasem zvýšil naše vedení na 1:4. Domácí utkání ale nevzdali. V 75. minutě dal na 2:4 po chybě Hájka Hell. Naše vedení mohl pojistit Repa dal však z vyložené pozice vedle a tak přišel trest, vyražený míč Liškou, obrana zůstala stát a Zákostelský čtyři minuty před koncem dal kontaktní gól na 3 : 4. Více jsme však Slavii již nedovolili a tak si vezeme z Prahy cenné vítězství."