Zápas Jihlava - SK Dynamo

Martin Frantík (asistentr trenéra): "Horší zápas jsme na podzim neodehráli i když jsme se připravovali na vstup do utkání tak jsme ho ani trochu nezvládli! Za stavu 0:0 byl Nitranský ve dvou brankových šancí bohužel je neproměnil a potvrdilo se známý pravidlo nedáš dostaneš. Domácí nás začali po všech stránkách přehrávat, byli jsme všude pozdě, nebyli jsme důrazný v osobních soubojích atd. Hosté zaslouženě vedli ve 32. min. 3:0 Měli jsme vystřídáno kvůli zranění, Bujnovský výron kotníku, Sajtl vystřídal Svobodu, ale po necelé minutě musel být odvezen sanitkou, kdy mu hrozil otřes mozku po srážce se soupeřem. A tak jsme se modlili, aby už byla přestávka! V druhé půli přidali domácí ještě jednu branku! Horší průběh utkání jsme si ani nedokázali představit! Doufám, že všichni co byli na hřišti si z toho odnesli ponaučení a už se to nebude opakovat!!!"