Předposlední domácí utkání v sezoně čeká fotbalisty Dynama o víkendu, kdy na Střelecký ostrov dorazí Pardubice. Jihočeši se po několika měsících představí před svými fanoušky, kteří na utkání mohou v určeném počtu dorazit. Duel s Východočechy začíná v neděli od 15:00, informace o vstupu na stadion naleznete na tomto odkazu.

SK Dynamo ČB
www.dynamocb.cz

FK Pardubice
www.fkpardubice.cz
11. místo (35 bodů)
Postavení v tabulce
7. místo (46 bodů)
30:40
Skóre
37:39
Čolić (7)
Nejlepší střelec
Huf (9)
Javorek (4)
Nejvíce asistencí
Čelůstka (4)
Příbram - Dynamo 0:1
Poslední zápas
Pardubice - Karviná 2:2
VPRPP
Forma
RVRVV

FK Pardubice

Nováček nejvyšší fotbalové soutěže se stal bezesporu největším překvapením celé ligy. Od začátku sezony pravidelně sbírá body a s největší pravděpodobností zakončí celý ročník v první polovině tabulky. Aktuálně je na sedmé pozici, kterou si hlídá už jedenáct kol v řadě.

Fotbalisté z města perníku navíc vykazují v posledních zápasech dobrou formu. Už pět zápasů po sobě neprohráli, naposledy remizovali s Karvinou. Před tím dokázali bodovat s pražskou Spartou a vyšlápli si i na čtvrté Slovácko.

Úvodní vzájemné utkání v sezoně dopadlo lépe pro fotbalisty z jihu Čech. Skóre zápasu hraném v Ďolíčku otevřel z penalty Benjamin Čolić, na něhož navázal ve druhém poločase Alvir. Dynamo tak zahájilo letošní kalendářní rok výhrou nad nedělním soupeřem.

Trenér David Horejš před utkáním s Pardubicemi:
„Moc se na utkání těšíme, konečně se představíme před našimi fanoušky. Přejeme si, abychom jim předvedli co nejlepší výkon a uděláme všechno pro to, abychom výsledkově navázali na utkání v Příbrami. Pardubice podávají celou sezonu velice dobré výkony, mužstvo mají směrem dopředu opravdu silné. Víme, že nás nečeká nic jednoduchého."

Poslední vzájemné utkání – 17. 1. 2021:
FK Pardubice - SK Dynamo ČB 0:2 (0:1)
Branky: 41. Čolić (pen.), 87. Alvir. ŽK: Tischler, Krejčí (trenér) - Čolić. Rozhodčí: Klíma – Paták, Kubr.
Sestava Pardubic: Boháč – Surzyn, Šejvl, Toml, T. Čelůstka – F. Čihák (46. Cadu) – Tischler, Solil (79. Petráň), Hlavatý, Pfeifer (46. Ewerton) – P. Černý (56. Huf).
Sestava Dynama: Drobný – Čolić, Talovierov, Králik, P. Novák – Čavoš, Javorek - Brandner (70. Jánošík), Havelka (84. M. Valenta), Mršić (89. Skovajsa) – Alvir.

Utkání 31. kola FORTUNA:LIGY začíná v neděli v 15:00 na Střeleckém ostrově a vy jej můžete zde sledovat v online reportáži. Utkání bude jako hlavní rozhodčí řídit Karel Hrubeš, na čarách mu budou jako asistenti pomáhat Tomáš Mokrusch a Jaroslav Kubr.