A-tým Dynama České Budějovice prohrál tři poslední utkání ve Fotbalové národní lize a vedení klubu se tak rozhodlo provést hned několik změn jak v kompetencích trenérů, tak i přímo v kádru. Část hráčů prvního mužstva byla přesunuta do juniorského týmu, klub navíc jedná o posílení mužstva.
Martin Vyskočil na fotce z roku 2005 v dresu Dynama

Z ligového prvního mužstva odešel Marek Hovorka, který se po dohodě s klubem rozhodl ukončit na jihu Čech smlouvu a hledá si angažmá. Do juniorského B-týmu byli přeřazeni Václav Ježdík, Aziz Ibragimov a Vladimír Dobal. Novinkou také je, že tento tým hrající ČFL v barvách Strakonic povede nově jako hlavní trenér Pavel Malura, aby byla větší provázanost mezi A-týmem a B-týmem. Dosavadní kouč Jiří Lerch se u týmu stává asistentem.

Vzhledem k nevýrazným výkonům a špatným výsledkům jedná vedení klubu i o posílení kádru. Prvním novým hráčem týmu bude ofenzivně laděný záložník Martin Vyskočil (nar. 15. září 1982), který naposledy působil ve slovenské Trnavě. Pro fanoušky Dynama se rozhodně nejedná o neznámého fotbalistu. V jarní části sezony 2004/05 totiž na jihu Čech půl roku hostoval ze Sigmy Olomouc.

Vedení klubu také jednalo s MAS Táborsko o možném příchodu Jana Šimáka. K dohodě ale nedošlo a klub se tak na přestupovém trhu poohlíží po jiných hráčích. „Prioritou je pro nás získat posily do zálohy. Právě tam cítíme v našem týmu největší rezervy,“ říká sportovní manažer Dynama Martin Vozábal.