Poslední den přestupového období přinesl změny také v hráčském kádru Dynama. Na hostování do konce sezony s následnou opcí odchází do Mladé Boleslavi obránce Martin Sladký, do druholigového Táborska se přesouvají záložníci Petr Javorek a David Krch.

Obránce Martin Sladký přišel do Českých Budějovic v létě loňského roku z Olomouce. Na jihu Čech naskočil do sedmnácti utkání, ve kterých vstřelil jednu branku a připsal si dvě asistence.

Další starty minimálně v probíhajícím ročníku FORTUNA:LIGY přidá v dresu Mladé Boleslavi, kam odchází hostovat do konce sezony s následnou opcí. „Mladá Boleslav projevila o Martina Sladkého zájem a během posledního dne přestupového období se přesun dotáhl," upřesnil sportovní ředitel Milan Čadek.

O soutěž níž zamířili v poslední den přestupového období Petr Javorek s Davidem Krchem, kteří na poslední chvíli posílili druholigové Táborsko. „V rámci spolupráce jsme se domluvili na hostování obou hráčů do konce sezony. Petr Javorek zároveň bude jednat o možnosti setrvání v klubu i v nadcházející sezoně," dodal Čadek. Už v průběhu zimní přestávky se k týmu připojil brankář Martin Janáček.

Do Písku odešla dvojice mladíků Dominik Mašek a Michal Němeček. Zpátky do Dynama se vrátili David Pravda a Štěpán Pineau. Smlouvu v klubu ukončil Christián Veliký, který zamířil na Slovensko.