Třetí zápas letní přípravy, poslední před odjezdem na soustředění do Rakouska. Áčko Dynama se zítra v 10:30 na hřišti v Hluboké nad Vltavou utká s dalším druholigovým soupeřem. Svěřenci trenérů Nikla a Zápotočného tentokrát vyzvou FC SILON Táborsko.

Souboje se Strakonicemi a Vlašimí si fotbalisté Dynama mohli odškrtnout, Táborsko zatím na fajfku čeká. A čekat na ni bude až do zítřka. České Budějovice vyzvou regionálního soupeře z města Tábor zítra v 10:30 na hřišti v Hluboké nad Vltavou. Budou doufat, že se jim povede uspět podobně jako vloni, kdy na závěr přípravy v generálce porazily druholigový tým 4:0.

Utkání s Táborskem bude pro Dynamo zároveň posledním přípravným na území České republiky. Příští týden se Jihočeši vypraví do Rakouska, kde sehrají další tři zápasy. V předposledním červencovém víkendu pak nastartují tažení novým ročníkem FORTUNA:LIGY na půdě Slovácka.

Poslední vzájemné utkání (Příprava) – 24.7.2022:
SK Dynamo ČB – FC SILON Táborsko 4:0 (2:0)
Góly: 17. Hais, 22. Hais, 53. Potočný, 86. Matoušek. ŽK: Potočný, Grič (CEB). Rozhodčí: Hocek – Pečenka, Cichra.
Sestava Dynama: Šípoš (46. Janáček) – Čolić (46. Vais), Havel (71. Čoudek), Králik (46. Broukal), Sladký – Grič (71. Bastl), Hellebrand – Potočný (60. Krch), Penner, Hora (46. Čavoš) – Hais (60. Matoušek).
Sestava Táborska: Kotek – Navrátil, Bezpalec, Mezera – Javorek, Kopřiva – Plachý, Tolno, Varačka, Tusjak - Mach. Střídali: Liepa, Nešpor, Sy, Svatek, Míka, Kosek, Šplíchal.