Úvodní týden jarní přípravy zakončený zápasem Zimní ligy má za sebou rezervní celek Dynama. V sobotním dopoledni zahájili mladíci Dynama utkáním s divizním nováčkem Malše Roudné již třetí ročník turnaje hraného na umělé trávě. Vstup do turnaje se obhájci loňského vítězství povedl nad očekávání dobře a po devadesáti minutách se mohli svěřenci trenéra Karla Musila radovat z vítězství 3:0.
V bráně juniorky se představila nová brankářská dvojice a jak Vít Pešula, tak Vladan Vršecký odchytali svůj poločas bez inkasované branky. Mnoha změn doznalo především složení obranné řady, která se musela obejít bez Petra Martínka, který je na měsíčních testech v druholigové Bystrci. Z hostování se vrátil Vlastimil Švehla, jehož ve stoperské dvojici doplnil juniorský reprezentant Martin Tischler. Na postu pravého obránce se vystřídali Aleš Červenka s dalším navrátilcem z hostování Stanislavem Legdanem. Na postu pravého záložníka testoval Karel Musil roudenského Slípku. Z hostování v Tatranu Prachatice se vrátil útočník Michal Schön a hned se uvedl brankou. Do druhého poločasu naskočil místo Luboše Myšáka Jakub Janoušek, jenž hostoval na podzim v divizním Jankově.

I přes poměrně výrazné změny v sestavě bylo od úvodních minut jasné, kdože to bude na hřišti pánem. Převahu zužitkovalo Dynamo po zhruba dvaceti minutách hry, když Michal Skopalík vysunul do uličky Michala Schöna a navrátilec z Prachatic nedal umístěnou střelou hostujícímu gólmanovi žádnou šanci. O deset minut později se k přímáku postavil Josef Příhoda a také on učinil z brankáře statistu. Z dalšího protiútoku mohl zvýšit na rozdíl tří branek aktivní Jiří Průša, proti jeho střele ale gólman bravurně zasáhl. Ten samý hráč se ještě těsně před koncem prvního poločasu pokusil skórovat střelou z voleje, jeho krásný pokus ale zastavila tyč.

Ve druhém poločase viděli diváci už jen jednu branku, kterou zaznamenal po vyšachování obrany Roudného Michal Mašát. Možností ke zvýšení náskoku mělo Dynamo dost, ale Jakub Janoušek z malého vápna přestřelil opuštěnou bránu a střela Radima Pouzara skončila na tyči.

Sestava Dynama B:
1. poločas: Pešula – Červenka, Tischler, Švehla, Picka – Slípka, Skopalík, Příhoda, Průša – Myšák, Schön
2. poločas: Vršecký – Červenka (Legdan), Tischler, Švehla, Sláma – Slípka (Průša), Skopalík, Mašát, Pouzar – Janoušek, Schön (Příhoda)