I ve druhém utkání Divize D dokázaly ženy Dynama vysoko zvítězit. Na domácí půdě nedaly soupeřkám z Borovan sebemenší šanci a v prvním poločase nasázely deset branek. Do druhého poločasu hostující hráčky nenastoupily.

Do zápasu 2. kola Divize D vstoupily domácí hráčky velmi aktivně a hned ve 2. minutě se mohli radovat z úvodního gólu, který do hostující branky vstřelila po individuální akci Šturmová. Hráčky Dynama byly i nadále velmi aktivní, soupeře k míči moc nepouštěly a vytvářely si další brankové příležitosti. Postupně se po hezkých kombinacích prosadily Kubičková, Hrubá, Jandová a Šturmová, které se trefily v zápase hned dvakrát. Po jedné brance se pak prosadily Čondlová a Svobodová. Když už se domácí tým chystal po první půli do kabin na poločasovou přestávku, dozvěděli se od rozhodčích, že do druhého poločasu už hostující hráčky nenastoupí, kvůli zraněným hráčkám, které si během zápasu natáhly sval. Utkání tak bylo předčasně ukončeno.

Diana Benátová – trenérka Dynama: „Je mi moc líto, že se utkání nemohlo dohrát celé, už kvůli holkám, které se na to celý týden připravují, některé sem jedou i z delších vzdáleností a pak odehrají pouze poločas. Přiznám se, že se mi toto ještě v trenérské ani hráčské kariéře nestalo. Holky odehrály celý první poločas dobře. Do každého zápasu se snažíme vstupovat s pokorou a s tím, že každý zápas začíná za stavu 0:0, což se nám zatím vcelku daří a holky musím pochválit, jak k zápasům přistupují. Borovanům přeji a doufám, že se dají jejich hráčky zdravotně, co nejrychleji do pořádku, aby mohli v klidu odehrát další zápasy."