Ženský tým Dynama České Budějovice si připsal v divizní soutěži skupiny D další výhru, když dokázal uspět na hřišti v Blatné. Gólově se prosadily Divoká, Bartlová a Svobodová.

Třetí zápas letošní sezony začaly hráčky Dynama sice aktivně, ale dlouhou dobu se nemohly propracovat k nějaké nebezpečné šanci. První branky se dočkaly až ve 29. minutě, kdy se prosadila po dorážce Divoká. Další branky přidaly ženy z Dynama až ve druhém poločase a celkově tak zvítězily tříbrankovým rozdílem.

Diana Benátová (trenérka): „Po dvou zápasech, ve kterých se nám herně i gólově dařilo, jsme tentokrát podali velmi upracovaný a ubojovaný výkon. Ale i takové zápasy k tomu patří, nemohli jsme si myslet, že projdeme celou sezonou lehce a každému nasázíme několik branek. Musíme se z tohoto zápasu ponaučit a do dalších vstoupit od začátku koncentrovaně, aktivně a nesmíme se přizpůsobit tempu soupeře. Příště nás čeká nováček z Vlašimi, kde nás určitě také nebude čekat jednoduchý zápas, proto bude důležité, aby holky nic nepodcenily a odevzdaly v zápase své maximum."