V průběhu tohoto týdne finišuje v okolí Fotbalového stadionu Střelecký ostrov výstavba nového vstupního systému. Veškeré turnikety budou nově osazené čtečkami čárkových kódů vstupenek a permanentek a tento nový způsob odbavování fanoušků přicházejících na zápasy bude funkční již při prvním zápase Gambrinus ligy v sobotu 28. července proti Olomouci. Funkčnost nového systému se bude ale testovat již při páteční generálce s Čáslaví.

V průběhu července bylo na Střeleckém ostrově velké rušno. Ve spojením s novým vstupním systémem musela firma Arakis na stadion přivést nový rychlý internet, který pak musela roztahat po celém okolí a po jednotlivých turniketech. Nyní úpravy spějí do finále a vše by mělo být v pátek vpodvečer připraveno k ostré zkoušce. "Touto cestou bych chtěl všechny fanoušky, kteří se chystají na páteční generálku dorazit, poprosit o spolupráci. Vstup na zápas bude samozřejmě zdarma, ale byli bychom moc rádi, kdyby si každý fanoušek došel před zápasem k jakémukoliv okénku pokladny, vyzvedl si vstupenku, přes čárkový se elektronicky odbavil u vstupu a následně prošel turniketem. I kvůli tomu budou v pátek otevřené všechny pokladny a všechny turnikety," říká marketingový manažer Radim Šupka.

O novém způsobu vstupování na stadion při zápasech Gambrinus ligy

Celý projekt zastřešuje firma Perfect System, se kterou klub již delší dobu spolupracuje. Vstupenky pro fanoušky se budou od začátku sezony tisknout přímo na pokladnách a fanoušci si tak budou moci lépe vybrat své místo podle vlastního přání. Velkým přínosem bude také možnost zakoupit si a rovnou také vytisknout vstupenku přímo v teple domova, čímž mohou fanoušci předejít nepříjemnostem spojených s čekáním ve frontě. Přes internet lze již nyní samozřejmě rezervovat také permanentní kartu. Fotbalové zápasy Dynama na Střeleckém ostrově se tak stanou součástí internetového systému CBsystem (http://www.cbsystem.cz), přes který se dají v současné chvíli kupovat například vstupenky do Jihočeského divadla a na další kulturní akce v okolí Českých Budějovic.

Každá vstupenka, permanentka i VIP karta bude od nové sezony opatřena čárkovým kódem a každý fanoušek bude muset před vstupem na zápas projít elektronickým turniketem. Díky tomu se také zvýší bezpečností opatření spojená s případným zneužíváním vstupenek, jak tomu mohlo být v posledních sezónách.

Dále čtěte:
Liga se blíží, Dynamo čeká generálka s Čáslaví (18. července 2012)
Youtube kanál: Cipro, Klesa a Rakovan před generálkou. (18. července 2012)
Trenéru Ciprovi se na Hluboké zranili další hráči (16. července 2012)