Uplynulý víkend přinesl opět celou řadu mládežnických zápasů týmů Akademie Dynama. Největšího úspěchu dosáhl tým staršího dorostu U19, který vyhrál na hřišti Slavie Praha 1:0, když jedinou branku zápasu vstřelil v samém závěru Libor Bastl.

SK Slavia Praha U19 - SK Dynamo ČB U19 0:1 (0:0)
Branka: 88. Bastl
Sestava Dynama: Lerch - Šimoník (75. Smejkal), Brabec, Bartizal, Trmal - Hák, Krch - Malý, Pech (91. Coufal), Bastl (93. Macák) - Hais

Hodnocení Pavla Malury: „V první půli byli domácí aktivnější, ale zásadní šance si nevytvářeli, my jsme se snažili hrozit spíše z rychlého protiútoku, ale ani my jsme branku soupeře zásadněji neohrozili. Ve druhé půli jsme zlepšili pohyb i přesnost a začali si vytvářet vyložené šance. Nakonec se nám v závěru podařilo skórovat a dovést zápas k zaslouženému vítězství. Tentokrát podpořenému i dobrým výkonem, zejména ve druhém poločase."


SK Dynamo ČB U18 - SK Kladno U19 4:1 (3:0)
Branky: 4. Gutwirth, 7. Kmec, 27. Hendrych, 47. Špaček (z pen.)
Sestava Dynama: Mach - Kolář (62. Koudelka), O. Novák (69. Šebest), Plucar, Matuška - Kmec, Hendrych, Špaček (76. Mach) - Macák (46. Zítek), Gutwirth (46. Kodad), Smejkal

Hodnocení Jana Dvořáka: „Především v prvním poločase nás zdobila výborná efektivita. Hned z prvních dvou příležitostí jsme skórovali a dodali si tak potřebný klid. Druhý poločas byl ovlivněný velkým počtem střídání. Jsme rádi, že jsme získali další tři body do tabulky."


SK Slavia Praha U17 - SK Dynamo ČB U17 3:0 (1:0)
Sestava Dynama: Valenta - Paletář (66. Jusufi), Faltus, Mlčkovský, Špinar - Hrabák, Hořánek, Loužecký (60. Mikšl) - Novák, Gončarov (66. Fišer), Křiváček (53. Strašík)

Hodnocení Filipa Toncara: „Zápas měl oboustranně velmi dobrou úroveň. Domácí potvrdili, že právem neztratili v soutěži ani bod a předčili nás v přechodových fázích a rychlosti hry s míčem. My jsme po dvaceti minutách chytili tempo zápasu a dařila se nám kolmá hra do volného prostoru, z čehož jsme si vytvořili několik brankových příležitostí, bohužel bez gólového efektu. Domácí byli v tomto směru úspěšnější a díky efektivitě v koncovce nakonec zápas dotáhli do vítězného konce. Pro nás to byla užitečná lekce a zároveň důkaz, že s nejlepšími týmy soutěže dokážeme odehrát vyrovnané otevřené utkání. Soupeři gratulujeme k vítězství."


SK Dynamo ČB U16 - SK Kladno U17 3:3 (0:1)
Branky: 53. J. Zíka, 56. Votřel, 73. Malý
Sestava Dynama: Vacikar - Buchar (46. J. Zíka, 81. Šebest), Šejda, Malý, Bártík - P. Zíka, Charvát (70. Koudelka), Votřel (70. Mach) - Němec, Markytán (64. Vondrášek), Brcko


FK Mladá Boleslav U15 - SK Dynamo ČB U15 1:2 (1:1)
Branky: 21. a 60. Koloničný
Sestava Dynama: Volek - Jílek (72. Matoušek), Zevl, Němeček, Plch - Dvořák, Krejza, Vančata (58. Ambrož) - Pecka (41. Kloud), Šátava, Koloničný

Hodnocení Radima Pouzara: „Utkání bylo hlavně v prvním poločase vyrovnané, ale velmi nepřesné. Kluci si nedokázali poradit s vysokým napadáním soupeře, z čehož plynuly naše ztráty. Ve druhém poločase jsme byli již přesnější v kombinaci, vytvořili si tlak a dokázali vstřelit šťastnou vítěznou branku."


FK Mladá Boleslav U14 - SK Dynamo ČB U14 1:3 (1:0)
Branky: 69. Zeman, 79. Hruška, 68. Dagan
Sestava Dynama: Navrátil - Petrášek, Soukup, Švejnoha, Šíma, Zeman, Šuba (46. Divoký), Filip, Adamec (55. Rejšek), Dolejší (46. Hruška)