Po dvou domácích výhrách v řadě vyrážejí budějovičtí mladíci tuto neděli do Prahy, soupeřem jim bude rezervní tým Viktorie Žižkov. Dokáže juniorka Dynama zvítězit potřetí za sebou?

Bude to hodně složité. Ačkoliv juniorka Dynama dokázala ve dvou posledních domácích zápasech navázat na úspěšnou podzimní bilanci a po kvalitních výkonech 2x zvítězit, v neděli v Praze ji čeká těžký zápas. Viktoria Žižkov je houževnatý soupeř, proti kterému se obtížně hraje. Ostatně o tom jsme se mohli všichni přesvědčit na konci září loňského roku na SCM Složiště, v prvním vzájemném klání obou soupeřů v tomto ročníku ČFL Viktoria Žižkov dokonce vedla po brance Tomáše Kučery, alespoň bod pro juniorku Dynama vystřelil tři minuty před koncem Adam Klavík.

Poslední vzájemný zápas:
Dynamo "B" - Viktoria Žižkov "B" 1:1
Branky: 87. A. Klavík - 75. T. Kučera

Jakou taktiku vymyslet na Žižkov by mohl trenér Jiří Lerch zjistit u kouče rezervního týmu Plzně, ta totiž v minulém kole v utkání dvou Viktorií smetla rezervu Žižkova 4:0.

Minulý zápas Viktorie Žižkov "B":
Viktoria Plzeň "B" - Viktoria Žižkov "B" 4:0
Sestava Viktorie Žižkov "B": Kratochvíl - Benetka, Brabec, Musil, Novotný, Petřivý, Kučera, Čermák, Dočekal, Šimonovský, Mariotti.

Utkání juniorky Dynama na Žižkově začíná v neděli 1. května od 17:00 hodin a fandit můžeme všichni alespoň prostřednictvím stručného onlajn přenosu na stránkách www.onlajny.cz