Již v sobotu 27. června hraje Dynamo doma na Střeleckém ostrově odvetu semifinále skupiny o Evropskou ligu proti Mladé Boleslavi. Pokud máte zájem na zápas vyrazit, stále máte možnost kupovat vstupenky. Buď online na web cbsystem.cz nebo v den zápasu od 12 hodin na pokladnách!

Fotbalový stadion na Střeleckém ostrově může být pro zápas s Mladou Boleslaví zaplněný pouze z 25%. To znamená, že v ochozech může být necelých 1700 fanoušků. Přednostní možnost využití volných vstupenek měli majitelé permanentek, kteří si postupně v minulém týdnu vyzvedli přibližně 900 lístků na zápas.

Zbývajících více než 600 vstupenek šlo do prodeje v pátek 19. června. První den prodeje se vstupenky prodávaly na pokladně za východní tribunou a zároveň také online na systému CBSystem. Nyní probíhá výhradně online prodej, který skončí prakticky až v den zápasu (nebo pokud nedojde k vyprodání stadionu).

V den zápasu, tj. v sobotu 27. června, bude možné vstupenky s velkou pravděpodobností možné koupit i na pokladnách stadionu. Pokud se do soboty vstupenky nevyprodají, začne se na pokladnách prodávat ve 12 hodin.

Prodávat se bude na třech pokladnách. Vstupenky bude možné pořídit na hlavní pokladně u hlavního vstupu na stadion (z ulice E. Pittera), zároveň také na pokladně za východní tribunou (z ulice B. Němcové) a pokladna bude otevřená také vedle tribuny Sever (vstup od řeky/od Würthu).