Fotbalisté Dynama podruhé během podzimu přivítají pražskou Spartu. Jihočeši nastoupí proti letenskému klubu v rámci osmifinále MOL Cupu a o vstupenky na utkání je opět velký zájem. Klub tedy znovu připravuje předprodej vstupenek na pokladnách za východní tribunou. Prodej bude odstartovaný v úterý 22. října ve 14 hodin.

Zápas SK Dynamo ČB vs. AC Sparta Praha v rámci MOL Cupu se odehraje ve středu 30. října od 17:00. Předprodej vstupenek začne v úterý 22. října od 14:00 na pokladnách za Východní tribunou. Prodávat se bude také ve středu 23. října a pokladny budou vždy otevřené od 14 do 18 hodin. Jeden fanoušek může na zápas se Spartou koupit v předprodeji maximálně 5 ks vstupenek.

Internetový prodej vstupenek začne také v úterý 22. října od 14:00. V online prodeji na www.cbsystem.cz bude počet zakoupených vstupenek omezený také na 5 ks. Důležité je zároveň také to, že online systém neumožňuje pouhou rezervaci vstupenek. Hned při objednávce musí dojít k online platbě pomocí platební karty. Turnikety na stadionu nečtou čárkové kódy z mobilních zařízení a je tedy potřeba mít vstupenky vytištěné na standardním papíře velikosti A4.

Do prodeje nepůjde hlavní (západní) tribuna, která je dlouhodobě vyprodaná permanentkáři. Držitelé permanentních karet mají samozřejmě vstup zajištěný, permanentky na pohár MOL Cup platí!

Základní cena vstupenek na zápas se Spartou je 200 Kč. Zlevněné vstupenky pro děti od sedmi do patnácti let stojí 100 Kč.


Ceník předprodejeMísto prodeje vstupenek