Seznam námi sledovaných hráčů rozšířili Jan Pintér a Jakub Skála, kteří v minulém týdnu odešli na hostování do Strakonic, resp. Břevnova. V uplynulém víkendu měli všechny nejvyšší soutěže volno a krátce si v přípravném duelu s Ferencvárosem zahrál pouze Jaroslav Chlebek, po půlhodině hry byl ale střídán kvůli zranění. Ve třetí české lize odehráli celý zápas Beer a Pintér, brankář Skála se na hrací plochu nepodíval.

ZAHRANIČÍ (hráči, kteří odešli z Dynama přímo do zahraničí)

David LAFATA (Škoda Xanthi /Řecko/)
Vzhledem ke kvalifikacím na Mistrovství světa v Německu měla první řecká liga reprezentační přestávku. Příští zápas hraje Xanthi tuto sobotu venku s OFI Kréta.
Statistiky: 1 zápasů - 24 minut - 0 gólů - 0 žlutých karet

Jaroslav DROBNÝ (Fulham FC /Anglie/)
Vzhledem ke kvalifikacím na Mistrovství světa v Německu měla první anglická liga reprezentační přestávku. Příští zápas hraje Fulham tuto sobotu venku s Newcatelem.
Statistiky: 0 zápasů - 0 minut - 0 žlutých karet

Miroslav SEMAN
(Nea Salamis /Kypr/)
Vzhledem ke kvalifikacím na Mistrovství světa v Německu měla první kyperská liga reprezentační přestávku. Příští zápas hraje Nea Salamis tuto sobotu venku s Enthoi.
Statistiky: 1 zápasů - 90 minut - 0 žlutých karet

Jaroslav CHLEBEK (Slovan Bratislava /Slovensko - 2.liga/)
Reprezentační přestávku měla i druhá slovenská liga. Ve volném víkendu odehrál Slovan Bratislava přípravný zápas v Maďarsku proti Ferencváros. Naši východní sousedé příliš nepřesvědčili a prohráli 0:3. Nevesele skončilo utkání pro Jaroslava Chlebka, který musel již ve 29. minutě střídat kvůli zranění. Nahradil ho Jihočechům dobře známý Martin Obšitník. Následující ligový duel čeká Slovan v sobotu, doma přivítá Michalovce.
Statistiky: 6 zápasů - 513 minut - 2 góly - 0 žlutých karet

Martin DOBROTKA (Rimavská Sobota /Slovensko - 2.liga/ - hostování)
Rimavská Sobota využila volného víkendu a nehrála...
Statistiky: 4 zápasy - 360 minut - 1 žlutá karty

Fotbalisté Dynama hostující v českých týmech

I. LIGA
Miloslav PENNER (Příbram)
Vzhledem ke kvalifikacím na Mistrovství světa v Německu měla první česká liga reprezentační přestávku. V následujícím kole přivítá Příram doma Olomouc.
Statistika: 4 zápasy - 351 minut - 1 žlutá karta

David HOREJŠ (Brno)
Vzhledem ke kvalifikacím na Mistrovství světa v Německu měla první česká liga reprezentační přestávku. V následujícím kole nastoupí Brno doma proti Baníku Ostrava.
Statistika: 4 zápasů - 280 minut - 1 žlutá karta - 1 červená karta

III. LIGA
Lukáš BEER
(Střížkov/Bohemians Praha)
Lukáš Beer se v zápase třetí ligy se Strakonicemi vrátil na post levého obránce, kde odehrál celých devadesát minut. Se spoluhráči se mohl radovat z domácího vítězství 2:1.
Statistika: 2 zápasy - 180 minut - 0 žlutých karet

Jan PINTER (Strakonice)
V zápase se střížkovskou Bohemkou odehrál celých devadesát minut. Operoval na pravém kraji obrany. Ani on ale nedokázal zabránit porážce 1:2.
Statistika: 1 zápas - 90 minut - 0 žlutých karet

Jakub SKÁLA (Břevnov)
Mladý akademický reprezentant se po svém přesunu do Břevnova na hrací plochu nepodíval. Jeho konkurent v bráně Franěk v zápase s rezervou Hradce Králové neinkasoval a utkání tak skončilo smírně 0:0.
Statistika: 0 zápasů - 0 minut - 0 žlutých karet