Dynamo na utkání s Opavou pozvalo zástupce jihočeské policie jako výraz poděkování za jejich službu a činnost ve prospěch celé společnosti. Návštěvníci utkání si navíc v prostoru za hlavní tribunou (směrem k řece Vltavě) budou moci prohlédnout vozidlo určené pro vyšetřování dopravních nehod a vozidlo Hyundai iX 35 v policejních barvách.

Ukázka práce policejního psovoda
Na stejném místě předvede policejní psovod ukázku činnosti se služebním psem a to půlhodinu před utkáním (v 15.45 h.) a opakovaně v poločasové přestávce. Kromě sportovního utkání vás i na tuto ukázku srdečně zveme.

Všechny příznivce pak upozorňujeme na zvýšenou obezřetnost při parkování na veřejném parkovišti za tribunou Východ při příjezdu od ulice Boženy Němcové. Na tomto parkovišti budou parkovat autobusy fanoušků Opavy, což oproti jiným zápasům přinese větší provoz a možná omezení.

Šlágr 12. kola Fortuna národní ligy mezi SK Dynamo České Budějovice – SFC Opava se hraje v sobotu 21. října 2017 od 16.15 hodin. Soupeři se ve vzájemné bitvě na Střeleckém ostrově utkají o první místo v tabulce. Nyní mají oba na kontě shodných 22 bodů.

Buďte na unikátní fotografii celého Dynama
Dynamo chystá vytvořit unikátní fotografii celého klubu jako jedné rodiny. Přítomni budou všichni hráči od těch nejmenších až po A-tým, trenéři, zaměstnanci a zváni jsou všichni fanoušci a příznivci! Speciální nádech fotografii dodá rozsvícené osvětlení. Jestli nechcete na fotografii chybět, přijďte v pondělí 23. října v 18 hodin na Střelecký ostrov!